Украина, Киев
Пн - Пт: 10:00 - 20:00

Авто з США

Напевно Ви знаєте, на скільки на разі стало вигідним приганяти  авто із США, ГРУЗІЇ  та Європи в Україну. Чим же цим обумовлено.

1. Низькі ціни на аукціонах, а іноді майже за безцінь. Причина дешевизни у тому, що в США – найбільш великий автомобільний ринок у світі – там продається приблизно 18 млн. легкових авто  за рік.

Американські заробітні плати у декілька тисяч доларів в місяць дозволяє купувати автомобіль практично всім, навіть пенсіонеру. Тим паче, що жителі США зазвичай, купуть нові авто в кредит або лізинг з мінімальними відсотками, так що новий автомобіль їм коштує лише 150-200 доларів в місяць. Але, якщо вона зламається, починаються зовсім інші розрахунки.

Вартість робочої сили в США дуже висока, приблизно 60-150 доларів в годину та якщо авто потребує ремонтних робіт, його дешевше продати, особливо це стосується авто після ДТП. Наприклад, якщо внаслідок аварії спрацювала подушка безпеки, її заміна буде коштувати більше 1000 доларів, а якщо спрацювало декілька подушок? В такому випадку вартість ремонту авто перевищує 50 відсотків її ринкової вартості та авто підлягає утилізації і тоді вона відправляється на продаж через страхові аукціони Copart або IAAI. Саме такі автомобілі вигідно купляти в США.

Втім не обов’язково купувати понівечений автомобіль на аукціонах часто продаються по дуже вигідним цінам, а саме: авто після незаконного заволодіння(угон), граду, лізингу  або прокату, по невиплаченому кредиту, потрапляння води (затоплення). Вартість таких авто сягає 50-60 відсотків від ринкової вартості в США та відновляти  їх частіше за все не потрібно але варто бути дуже обережним, тому що подібні авто нерідко приховують в собі пошкодження. Відрізнити такі авто можуть лише професіонали, які знають специфіку американського ринку вживаних авто.

2. Прозора історія

На відміну від європейських автомобілів, у американських – прозора історія. Існує безліч сервісів, які дозволяють дізнатись всю історію авто (коли здійснено купівлю, коли проходили обов’язковий технічний огляд, заміна коліс, деталей та чи потрапляв у ДТП, що саме підлягало заміні). Carfax, Autocheck, NMVTIS, EpicVin. На даних сервісах, за невелику плату, можна дізнатись всю історію авто по  VIN- номеру.

3. Невеликий та реальний пробіг – це ще одна з переваг авто із США. Дороги там у гарному стані і ходова частина автомобіля не зазнає пошкоджень. Хоча ходова частина в них налаштована більш м’яке відносно європейських авто. Пробіг завжди реальний – тому що за його заміну дійсного показника передбачено відповідальність, а у деяких штатах навіть кримінальна. При цьому загальний річний пробіг рідко перевищує 10 тисяч миль – інакше лізингові платежі збільшуються, а це не вигідно власникам авто.

Технічний стан машин в США дуже хороший, має насичену та добре оснащену комплектацію. Якісний сервіс, відмінне паливо (зазвичай – низькооктановий бензин), сухий клімат в південних штатах- ці фактори впливають на те, що авто не покривається іржою, мають якісне обслуговування..

Звісно ж є і мінуси. Привезти авто із США, достатньо дорого, тому купівля авто з штатів, має сенс тільки для таких, які коштують в Україні не менш як 10-20 тисяч доларів. Крім цього, в США дуже мало авто із дизельним двигуном, механічною коробкою передач, відсутні багато європейських брендів і моделей. В той час, на ринку достатньо економічних, гібридних та електромобілей.

4. Який же реальний строк доставки автомобіля із США?

Відповідь на це питання завжди хвилює наших клієнтів та являється одним із важливих та актуальних при прийнятті рішення з приводу купівлі авто.

Процес доставки можливо умовно розділити на дві частини:

1.Підготовчий етап- пошук, підбір та купівля авто.

Виходячи із запиту наших клієнтів, ми здійснюємо пошук декількох варіантів. Цей процес займає в середньому від 1 до 2-х тижнів, а іноді і більше, адже все залежить від бюджету та побажань клієнта, наявність доступних моделей на ринку США та інших країн.

Після погодження  обраного варіанту, ми починаємо грати на аукціоні та намагаємося викупити для Вас конкретне авто, погодивши при цьому максимальний допустимий розмір ставки.

Не рідко буває так, що для викупу відповідного авто нам необхідно прийняти участь в 2-3 і більше аукціонах – це завжди залежить від загального бюджету угоди і стану обраного нами авто.

Як тільки наша ставка зіграла – здійснюється його оплата на аукціон і відбувається доставка в найближчий термінал для відправки в Україну. Надалі починається другий етап. 

2.Час доставки після викупу авто.

Після оплати авто на аукціоні в залежності від майданчика, на якому здійснено викуп авто, ми доставляємо його в найближчий порт, та розпочинаємо завантаження в контейнер і відправляємо в Україну. Перед завантаженням автомобіля наші співробітники роблять детальні фото авто, фіксується номер контейнера та передаємо дану інформацію власнику авто щоб можливо було відстежувати місце знаходження контейнера у реальному часі до прибуття в Одесу.

Отже, з моменту оплати вартості автомобіля та доставки його власнику, займає приблизно 2-2,5 місяці, іноді буває швидше. У клієнта, за цей час, є можливість визначитись з ремонтом, замовленням деталей та іншими технічними питаннями.

Також, на швидкість доставки кораблем, впливає порт, з якого здійснюється відправка (в США їх 5), відповідно з порту Нью-Джерсі, відстань до Одеси мінімальне, а з Каліфорнії- значно більша. Ця різниця приблизно в 1-2 тижні.

Тому, чим швидше ми підберемо авто в США, виграємо його на аукціоні та здійснимо оплату, тим швидше організуємо якісну логістику.  Робіть правильний вибір і працюйте з перевіреними партнерами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *