Украина, Киев
Пн - Пт: 10:00 - 20:00

Авто з Грузії

Чим вигідні автомобілі з Грузії.

Справа у тому що 95% усього автомобільного ринку в Грузії займаюсь саме авто із США. Тобто це автомобілі виграні на американських аукціонах і доставлені до Грузії. В автомобілях вже виправлені всі недоліки, такі як пошкодження по кузову, механічні пошкодження і так далі. Ці автомобілі вже повністю готові для користування. Строк доставки авто під ключ займає усього 2 тижні.

У чому  найбільші переваги авто з Грузії.

– Для покупки авто з Грузії менеджер нашої фірми відправляється в Грузії і особисто підбирає найліпший варіант по Вашим вимогам та на Ваш бюджет.

– Під час підбору обов’язково перевіряє усю історію авто і причини потрапляння на аукціон, здійснюється це знову через ті самі сервіси Carfax, Autocheck, NMVTIS, EpicVin. Потім ретельно перевіряємо якість ремонту, лакофарбове покриття, підключаємо комп’ютер і скануємо авто на наявність помилок по роботі двигуна, коробки та електроприладів. Також піднімаємо автомобіль на підйомнику і здійснюємо діагностику ходової частини автомобіля, оглядаємо усі агрегати на наявність потьоків рідин. Так само проводимо тест-драйв, що дозволяє зрозуміти як себе веде автомобіль під час руху, як працює двигун, коробка перемикань, присутні при русі стороні шуми, вібрація, і так само задимлення з вихлопної труби. 

– Сама велика перевага покупки автомобіля із Грузії, це строки його доставки і виконання усіх необхідних процедур, щоб відати замовнику автомобіль вже на українській реєстрації займає лише два тижні з моменту замовлення. Тобто всього через два тижні після замовлення Ви отримаєте готовий, відремонтований, розмитнений, поставлений на український облік автомобіль.

Ви маєте можливість самостійно ознайомитись з наявністю і вартістю автомобілів на основному сайті авто продажу в Грузії на цьому сайті https://autopapa.ge/ua/usd. Автомобіль який Вам сподобається наш менеджер с задоволенням  розрахує його кінцеву вартість та строки доставки під ключ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *