Украина, Киев
Пн - Пт: 10:00 - 20:00

Авто з Європи

У кожного так званих автомобільних ринків є свої переваги та недоліки.

Авто із Європейських країн зазвичай находяться в гарному технічному стані. Тут багато автомобілів малих класів (А-С), зазвичай в кузові хєтчбєк. Машини С-D класів – часто універсали. Кроссоверів мало, а великих позашляховиків взагалі одиниці. Більшість з них оснащені дизельними двигунами. Також мають перевагу легкові авто з механічною коробкою перемикань. Це означає, якщо Вам потрібен сімейний міні вен або маленький хєтчбєк з дизельним двигуном та на механічній коробці перемикань 2005 – 2014 року, тоді це однозначно вигідніше буде привести авто із Європи.

Так само є перевагою це дуже швидкій термін доставки автомобіля. З моменту замовлення клієнт зможе забрати автомобіль вже на Українській реєстрації  всього через тиждень.

Як це відбувається. Ви звертаєтесь в нашу фірму і зазначаєте, який би Ви хотіли замовити автомобіль, його параметри і бюджет. Наш менеджер підбере на європейських сайтах з продажу авто відповідні варіанти, так само Ви можете це зробити самостійно. Після цього як вибрали декілька варіантів, наш менеджер з закупівлі прямує до Європи і особисто оглядає та перевіряє усі варіанти, також може запропонувати інші, яких не має на сайтах, або щойно з’явилися. Після визначення конкретного варіанта здійснюється повна перевірка по технічному стану авто, знімає відео огляд, та зазначає усі гарні сторони, та недоліки автомобіля. Тільки після Вашого підтвердження, що даний варіант Вас влаштовує, ми його купуємо і доставляємо в Україну. Після чого здійснюємо всі необхідні процедури, такі як: розмитнення, сертифікація, та постанова на облік. І навіть можемо привести автомобіль прямо до Вашого будинку у будь яке місто. І ця вся процедура займає всього тиждень! Залишились запитання? Ми з радістю відповімо на них.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *